Byt 2+kk, Kréta, Řecko

€200,000

Popis

Krásný plně vybavený apartmán v první řadě u moře na Krétě.

Apartmán na prodej v blízkosti Maleme (Pirgos Psilonerou). Apartmán se nachází ve velkém komplexu přímořských rezidencí, hned v první řadě od moře. Má velikost 50 m2 a nachází se v prvním patře.

Apartmán se skládá z otevřeného obývacího prostoru, ložnice a koupelny. Při vstupu od hlavního vchodu najdeme otevřený prostor, který zahrnuje kuchyň a obývací část. Vestavěná kuchyň má moderní design a je vybavena elektrickými spotřebiči (sporák, trouba, lednice). Z obývacího pokoje je přístup na prostorný balkon s nerušeným výhledem na moře. Malá chodba s vestavěnou skříní a prádelnou vede do ložnice a koupelny. Ložnice je velmi pohodlná, světlá, má vestavěnou skříň, výhled na moře a přístup na balkon. Koupelna je velmi funkční a má vanu.

Komplex rekreačních domů se nachází přímo u moře, jen několik metrů od pláže. Společný bazén komplexu s mozaikou a mizejícím okrajem je mimořádně velký a splňuje i specifikace pro děti. Voda z bazénu přetéká do potůčku, který se rozlévá nádhernými zahradami, vytváří pocit klidu a dává okolnímu prostoru vysoký estetický výsledek. Komplex byl postaven v roce 2008 a je udržován v perfektním stavu.

Oblast je již léta oblíbeným turistickým cílem, a proto poskytuje veškerou infrastrukturu a vybavení pro uspokojení každodenních potřeb. Platanias, kde je ještě větší trh a další možnosti zábavy, je vzdálen pouhých 5 km. V blízkosti jsou také nejznámější a nejorganizovanější pláže (vodní sporty atd.) na západní straně Chanie, jako jsou Agia Marina, Agioi Apostoli, Golden Beach atd.

Je třeba poznamenat, že cena zahrnuje nábytek i domácí spotřebiče. Zdůrazňujeme také skutečnost, že apartmán se nachází v první řadě u moře, které při posezení na balkoně doslova slyšíte.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Řecku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share