Byt 3+kk, Zadar, Chorvatsko

€329,485

Popis

Apartmán jen 100 m od moře v Biogradu na Moru s výhledem na moře

Velmi pěkný apartmán na prodej v novostavbě v Biogradu na Moru. Nachází se v 1. patře nové obytné budovy pouhých 100 m od moře. Přístup k moři je přímý. Centrum města je také vzdáleno pouhých 450 m od této nemovitosti. Apartmán nabízí velmi pěkný výhled na moře. Výstavba této budovy byla zahájena na podzim 2023, dokončení a realizace povolení k užívání se předpokládá do léta 2025. Jedná se o jediný apartmán v 1. patře. Dispozice místností se skládá ze vstupu, ložnice, ložnice s koupelnou, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem, koupelny a kryté terasy. Čistá užitná plocha popisovaných prostor činí 77,47 m2. K bytu patří také dvě parkovací stání a komora v suterénu. Celková čistá plocha bytu s uvedenými souvisejícími částmi činí 86,14 m2. V budově jsou plánovány celkem 3 bytové jednotky.

Konstrukce z tepelných cihelných bloků. Zateplení fasády 10 cm polystyrenu. Podlahové krytiny jsou dlažba a parkety. Okna se sítěmi proti hmyzu a třívrstvým sklem. Ložnice a obývací pokoj jsou klimatizovány. V koupelně je elektrické podlahové vytápění, ale za příplatek je možné nechat instalovat podlahové vytápění v celém bytě. Vstupní dveře jsou odolné proti vloupání. Součástí budovy je také krb. Budova je napojena na kompletní infrastrukturu. U této nemovitosti se očekává energetický průkaz A/A+.

Biograd, město a přístav, se nachází 28 km jižně od Zadaru, na malém poloostrově a pevnině. Biograd je trajektovým přístavem pro ostrov Pašman. Díky své poloze na nejčlenitější části chorvatského pobřeží Jadranu poskytuje tato oblast vynikající možnosti pro námořní turistiku a jachting, více než kterákoli jiná část Středozemního moře. V bezprostřední blízkosti se nacházejí tři národní parky: Paklenica, souostroví Kornati a Krka, přírodní park a Vranské jezero. Kromě kulturního a historického dědictví je Biograd známý také svými krásnými plážemi, malebnými zátokami a různými ubytovacími zařízeními. Ve městě se nachází mnoho restaurací nabízejících speciality místní i mezinárodní kuchyně.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share