Byt 4+kk, Krk, Chorvatsko

€490,000

Popis

Na krásném ostrově Krk, v malebném městečku Krk, se nachází exkluzivní byt k prodeji, který láká svou výjimečnou polohou přímo u moře.

Tento byt zaujme nejen svým nádherným výhledem na modré moře, ale také svou luxusní výbavou a moderním designem. Nabízíme Vám možnost vlastnit celé patro prvního podlaží rodinného domu, který byl nedávno zrekonstruován v roce 2021. Celý byt o rozloze 100 m2 a skládá se z prostorného vstupního vestibulu, tří elegantních ložnic s vlastními koupelnami, moderního obývacího pokoje propojeného s kuchyní a jídelním prostorem, a samozřejmě, klenuté terasy, odkud si můžete vychutnávat nádherný výhled na moře. Kvalitní stavební materiály a vybavení zajišťují maximální komfort a pohodlí. Kamenné podlahy dodávají bytu osobitý šarm, zatímco jeho blízkost k oblázkové pláži zaručuje snadný přístup k osvěžujícím koupelím a relaxaci na slunci.

Kromě toho máte k dispozici dvě krytá parkovací místa, která jsou součástí společného dvoře budovy, takže se nemusíte bát o bezpečnost vašeho vozidla.

Tento byt představuje ideální kombinaci luxusu, pohodlí a jedinečného pobřežního životního stylu. Nechte se okouzlit krásami života u moře a udělejte si radost tím, že si tento klenot na krásném ostrově Krk získáte!

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share