Byt 4+kk, Sardinie, Itálie

€995,000

Popis

Prostorný penthouse s bazénem a výhledem na moře v exkluzivním letovisku na Costa Smeralda

Penthouse se nachází v luxusním kondominiu s bazénem a soukromým parkem v centru města Porto Rotondo, na východním pobřeží Sardinie. Nachází se na dvou podlažích, ve druhém, vstupním patře, se nachází obývací pokoj s verandou s výhledem na přístav, kuchyň, koupelna se sprchovým koutem a dvě ložnice, z nich jedna disponuje s manželskou postelí. V mezipatře je dvoulůžkový pokoj, koupelna s vanou a vstup na prostornou krytou terasu (50 m2), na které se nachází zařízená venkovní kuchyně s jídelnou a komfortním posezením. Terasu lze zcela otevřít a získat tak kouzelný panoramatický výhled na město, přilehlé pobřeží, ostrovy a okolní středomořskou vegetaci. Každý z pokojů je vybaven klimatizací. V bytě je k dispozici satelitní TV i trezor. V případě potřeby lze byt v horním z podlaží rozšířit.  K bytu náleží tři parkovací stání, která jsou umístěná v obecním parku, krytá plachtou. Apartmán se nachází v blízkosti bazénu s plavčíkem a lehátky, který je součástí elegantního kondominia se správcem a prostorným mediteranským parkem. V roce 2021 prošlo kondominium kompletní rekonstrukcí (trávníky, chodníky, schody, římsy, fasády) a je ve výborném stavu. Kondominium jako jedno z mála disponuje rozlehlým zeleným parkem, který poskytuje v létě dostatek chladu i klidného soukromí. Zeleň tak nemovitost odděluje a částečně izoluje od silnice i protějších budov. Parkoviště a přístav s bary, kavárnami, restauracemi i obchody jsou vzdálené přibližně 200m od nemovitosti. Nedaleko najdete také dobře zásobený supermarket, snídaňový bar, banku, poštu a obchod s rybami. Město Olbia je vzdálené přibližně 20 min jízdy.

Letovisko Porto Rotondo leží přímo ve středu Smaragdového pobřeží, přibližně 18 km severně od Olbie. Díky své poloze patří k těm nejexkluzivnějším na ostrově. Leží v jedné z nejkrásnějších částí Sardinie, která je pojmenovaná podle barvy zdejšího moře. Najdeme zde nesčetné pláže s bílým pískem, obklopené skalisky v romantických zátokách. Město Porto Rotondo má kruhovitý půdorys, v jehož centru se nachází romantické náměstíčko s obchůdky a bary. Hlavní dominantou je nádherný přístav, kde kotví jachty bohatých turistů, kteří vyhledávají dovolenou na Smaragdovém pobřeží pro jeho srovnatelnost s plážemi Karibiku.

Sardinie, druhý největší ostrov v celém Středozemním moři, zaujímá plochu velkou asi jako Morava. Na ostrově se najde pozoruhodná různorodost krajinná, kulturní i sociální. Pobřeží, vesměs dosti členité, kde se střídají skály i desítky kilometrů romantických pláží, omývané krásným tyrkysovým mořem, jako by představovalo úplně jiný svět než odlehlá krajina v sardinském vnitrozemí. A zatímco přímořská letoviska v létě zalidňují turisté nejen z pevninské části Itálie, život mimo turistické zóny tepe úplně jiným tempem. Sardinie disponuje třemi mezinárodními letišti a jednotlivé části jsou dobře propojené rychlostními silnicemi.
Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Share