Dům 7+2kk, Trogir, Chorvatsko

€1,100,000

Popis

Výjimečná nemovitost v první řadě u moře skládající se ze tří samostatně stojících domů.

Nachází se na malém ostrově v blízkosti Trogiru. Domy jsou postaveny na pozemku o rozloze 483 m2. Hlavní dům o rozloze 160 m2 se skládá ze suterénu, přízemí a podkroví. Má 4 ložnice, tři koupelny, obývací pokoj s jídelnou a kuchyň. Za hlavní budovou se nachází další objekt s jednou ložnicí, kuchyní a koupelnou. U moře je třetí budova, která má 49 m2 a skládá se ze dvou ložnic, koupelny a prostoru pro společenské setkávání.

Díky své poloze dům nabízí dovolenou u moře a v nedotčené přírodě, ale díky modernímu vybavení uvnitř má vše, co moderní doba poskytuje.

Město Trogir, s historickým centrem zapsaným na seznamu Unesco je vzdáleno jen 15 minut jízdy, stejně jako Splitské letiště a výjezd z dálnice. Ostrov Čiovo je také snadno dostupný díky nově otevřenému mostu, který jej spojuje s pevninou a díky kterému se zlepšila plynulost dopravy v Trogiru. V době turistické sezóny lze využít i lodní dopravu spojující města Trogir, Slatine a Split. Rušné správní město Split se zajímavou historií a bohatou kulturou je vzdálené 30 km od ostrova. Pyšní se mezinárodním lodním přístavem, památkami z doby římské, řadou festivalů a bohatým turistickým ruchem nejen v letních měsících.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share