Komplex dvou domů 4+2kk, Privlaka, Chorvatsko

€225,000

Popis

Malý komplex dvou kompletně zrekonstruovaných kamenných domů se dvěma bytovými jednotkami v soukromí.

Komplexu se dvěma renovovanými a nově zařízenými kamennými domy se nachází v klidné části Privlaky, nedaleko Zadaru a Ninu. Domy pocházejí z roku 1930, ale počátkem roku 2022 byly kompletně zrekonstruovány a v polovině roku 2022 zcela nově vybaveny a v této podobě jsou na prodej. Komplex je ideální pro trávení letních měsíců pro jednu nebo dvě rodiny. Komplex je naplánován tak, aby každá obytná jednotka měla své soukromí a zároveň možnost snadné komunikace. Obě části komplexu mají zajištěné zpevněné parkování ve dvoře před první částí komplexu. První část komplexu se skládá z kuchyně s jídelnou, koupelny, malé komory a obývacího pokoje v přízemí. Z obývacího pokoje se vchází na dvůr, kde jsou venkovní schody vedoucí do prvního patra, kde se nachází ložnice s koupelnou a terasa, které obě patří k první části komplexu.

Do druhé části komplexu se lze dostat přes dvůr první části nebo samostatným vchodem na druhé straně ulice. Druhou část komplexu tvoří malý jednopatrový domek, který je svou povahou garsoniérou a skládá se z kuchyně s jídelnou, která je zároveň ložnicí, a je zde jedna koupelna. Garsonka má také přístup na vlastní malý dvorek, který patří pouze k této části komplexu.

Vytápění a chlazení obou bytových jednotek zajišťují klimatizace. Oba dvory jsou vybaveny zahradním nábytkem a mají venkovní sprchy.

Vzhledem ke své poloze je dům ideální investicí pro rodinu, která hledá klid a odpočinek v letní sezóně. Dům se nachází přibližně 1 km od moře a centra města.

Poklidná vesnička Privlaka leží v západní části Zadarské riviéry, na rovinatém poloostrově uzavřeném ze severu Ninskou lagunou. Orientovaná na jih zaručuje Privlaka slunce po celý den. V jihozápadní části Privlaky najdete nádherné písečné pláže. Podle nás se jedná o jedny z nejhezčích pláží v Chorvatsku vůbec. A navíc jsou písečné! Moře v těchto místech je mělké, s písečným dnem a teplota vody je zde vyšší než v jiných částech Jadranu.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share