Penthouse 2+kk, Čiovo, Chorvatsko

€215,000

Popis

Penthouse s otevřeným výhledem na moře jen 80m od pláže.

Byt se nachází v domě s celkem 5 byty v atraktivní lokalitě Okrug Gornji v blízkosti veškerých služeb. Byt je plně zařízený, klimatizovaný a skládá se z obývacího pokoje s prosklenou stěnou a výhledem, jídelny, kuchyně, ložnice, koupelny a balkonu s terasou 20 m2. K bytu náleží parkovací stání ve vlastním dvoře a komora. Budova byla postavena ve vysokém standardu a každý apartmán má bezpečnostní dveře, tepelnou fasádu a velké prosklené stěny v obývacím pokoji s výhledem na moře. Byt se nachází v klidné lokalitě v blízkosti moře a pláže, 500m od centra. Skvělá lokalita pro odpočinek i k pronájmům.

K prodeji dva byty v přízemí, každý za 198 000 EUR (možnost spojení do jednoho velkého), a dva byty v 1. patře, každý za 215 000 EUR. Byty prošly renovací v r.2020.

Ostrov Čiovo je malý chorvatský ráj, který leží v Jaderském moři nedaleko historického města Trogir. Své návštěvníky okouzluje nádhernými plážemi, křišťálově čistým mořem a typickou středomořskou atmosférou. Díky spojení s pevninou mostem je ostrov snadno dostupný a nabízí širokou škálu ubytovacích možností pro turisty. Čiovo je ideálním místem pro dovolenou plnou slunce, vodních sportů a objevování krásné chorvatské krajiny. Mějte se na pozoru, protože na ostrově budete chtít zůstat déle, než jste původně plánovali, díky jeho kouzlu a pohostinnosti.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Share