Vila 5+kk, Kaštela, Chorvatsko

€1,500,000

Popis

Vila v první linii u moře, v krásné tradiční Kaštele, ve čtvrti, která je obklopena luxusními vilami a prázdninovými domy, s výhledem na Splitskou bránu a na středodalmatské ostrovy.

Tato vila s obytnou plochou cca. 240 m2, je uspořádaná na dvou úrovních, na pozemku 550 m2. V přízemí vily se nachází kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem, 3 koupelny, 2 ložnice, chodba a krytá terasa. První patro tvoří 2 pokoje s koupelnami, hobby zóna (“koutek jen pro sebe”), komora, další koupelna a krytá terasa. Prostor pro slunění a relaxaci, stejně jako venkovní bazén a parkoviště. Nemovitost je ideální pro luxusní dovolenou snů u samotného moře, ale také pro trvalý pobyt v původním dalmatském městě, které si užívá tradičního dalmatského života a luxusního bydlení.

Blízkost měst Split a Trogir, blízkost letiště, to jsou jen některé z předností této vily, ideální pro rodinná setkání, a zároveň představují zajímavou podnikatelskou investici v podobě turistického pronájmu.

Město Kaštela se nachází na pobřeží Kaštelského zálivu a rozprostírá se na 17 kilometrů. Město je specifické tím, že se skládá ze 7 malých osad (Kaštel Štafilić, Kaštel Novi, Kaštel Stari, Kaštel Lukšić, Kaštel Kambelovac, Kaštel Gomilica a Kaštel Sućurac). Každá osada vznikla kolem svého hradu u moře. V některých místech staré hrady úplně zmizely, zatímco některé hrady jsou v dobrém stavu a používají se jako muzea.

Tady se nachází nově postavena, moderní Marina Kaštela, která přijímá velký počet soukromých a charterových lodí a jachet. Kaštela mají výbornou dopravní infrastrukturu / mezinárodní letiště Split, železniční spojení a přístup k dálnici Split – Záhřeb. Split a Trogir jsou vzdáleny jen přibližně 20 minut jízdy.

Kromě moře a slunce a kulturně-historických památníků, Kaštela nabízí také četné koncerty, kulturní událostí a různé sportovní a rekreační aktivity. Různé večírky se konají v noci na letních terasách, v úzkých uličkách, hospůdkách a restauracích, kde se podávají lokální speciality. Každého roku se od 1. července do 31. srpna koná „Kaštelanské kulturní léto“. Události se konají u moře, v historických centech a zámcích. Vrcholem letní sezony jsou „Večery dalmatské písně“ s tradičním zpíváním dalmatských klap.

Město Kaštela svými kulturními, přírodními a klimatickými zvláštnostmi bylo návštěvníkům vždycky zajímavé. Ve městě Kaštela lze najít nemovitost pro každého. Od starých, tradičních, kamenných domů v staré části místa, po moderné vily s hezkým výhledem na moře. Staré kaštelské vesnice jsou částečně zapsáné do seznamu světového dědictví.

Nákup nemovitostí v Kaštela představuje výbornou investici, protože i přes úžasnou lokalitu ceny jsou o něco nižší než v sousedních místech, ve Splitu a Trogiru, a jejich hodnota se v budoucnu navýší.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share