Byt 2+kk, Hvar, Chorvatsko

€180,000

Popis

Byt se zahradou ve druhé řadě od moře, s výhledem na moře.

Byt se nachází v malém privátním komplexu dvou domů s celkem 7 apartmány, které sdílejí krásně upravené okolí a jsou zajištěny oploceným pozemkem s bránou. Tento byt leží v přízemí domu se 4 apartmány. Ze vstupní chodby je otevírá prostor do obývacího pokoje s kuchyní, ze kterého je vstup na terasu a do zahrady, která je kompletně oplocená a odstíněná od okolního dění i sousedů. Orientace bytu je směrem k borovému háji a je zde i průhled k moři. Z chodby je dále vstup do ložnice a koupelny. Byt je kompletně zařízený nábytkem a vybavením, včetně klimatizace. Vnitřní užitná plocha bytu je 44,08 m2, dále k němu patří terasa o ploše 6 m2, zahrada 35 m2 a parkovací místo u domu o ploše 12,50 m2. Obec Sučuraj má velmi výhodnou polohu na konci ostrova Hvar, v blízkosti pevniny, jezdí sem trajekty z Drveniku na Makarské riviéře několikrát denně i v zimní sezoně.

Ve stejném domě je v prodeji byt se 2 ložnicemi v prvním patře, přímo nad tímto bytem. Existuje tak možnost vlastnit polovinu domu.

Ostrov Hvar je považován za nejexkluzivnější z Dalmátských ostrovů z různých důvodů. V hlavním městě Hvaru býval například kdysi důležitý námořní přístav pro Benátčany. Jako takový má nepřiměřeně velké veřejné budovy a náměstí, které dávají městu zřetelně bohatý pocit. Kromě hlavního města má ostrov Hvar velmi prosperující zemědělství i turistický průmysl.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share