Byt 3+1, Omis, Chorvatsko

€320,000

Popis

Výjimečný byt nacházející se na druhém patře budovy postavené v roce 1911, která je pouhých 50 m od moře a nádherné oblázkové pláže.

Byt se skládá z předsíně, kuchyně, obývacího pokoje s balkonem na jih, koupelny a dvou ložnic. Byt byl kompletně zrekonstruován a zařízen v roce 2020, včetně instalací a podlah. Všechny místnosti, kde je keramika, mají podlahové vytápění a stropy jsou vysoké 3,60 metru, což bytu dodává další půvab a vzdušnost. V ceně bytu je zahrnuto i přidružené úložiště nacházející se ve střeše budovy. Byt nemá vlastní parkovací místo, ale všichni nájemníci využívají veřejné parkoviště před budovou.

Omiš je malebné přímořské město nacházející se v Chorvatsku. Leží na pobřeží Jaderského moře v Dalmácii, přibližně 25 kilometrů jihovýchodně od města Split, které je jedním z největších měst v Chorvatsku. Omiš se nachází v údolí řeky Cetiny, která se vlévá do moře poblíž tohoto města. Tato lokalita nabízí krásné pobřežní scenérie, útesy a pevninské kopce, což činí Omiš oblíbeným turistickým cílem pro návštěvníky, kteří hledají kombinaci moře, historie a přírody. Omiš je také známý svými tradičními dalmatskými událostmi, jako jsou pirátské bitvy, které jsou kam2ždoročně znovu vytvářeny pro zábavu a kulturní osvětu návštěvníků.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share