Byt 3+kk, Trogir, Chorvatsko

€207,180

Popis

Penthouse se střešní terasou jen 200 m od pláže.

Dokončená novostavba se nachází v malé obci nedaleko Trogiru, klidné a tiché od rušného života na pobřeží, přesto dostatečně blízko veškeré občanské vybavenosti. V nabídce jsou dva penthousy.

BUDOVA A
S6 – dvě ložnice, jedna koupelna, kuchyň/obývací pokoj a jídelna – 62,86 m2 + balkon 12,28 m2 + střešní terasa 69 m2 – 268 230 €

BUDOVA B
S5 – jedna ložnice, jedna koupelna, kuchyň/obývací pokoj a jídelna – 47,88 m2 + balkon 9,74 m2 + střešní terasa 52 m2 – 207 180 €

Ke každému bytu náleží jedno parkovací stání, které je zahrnuto v ceně a byty se prodávají dokončené, ale nezařízené. Pěkná lokalita, má spojení z hlavní silnice i z mořské strany, pouhých 200 metrů od moře.

Trogir, malé chorvatské město na pobřeží Jaderského moře, září jako kulturní poklad. Jeho historické jádro, zapsané na seznamu UNESCO, ožívá úzkými uličkami a náměstím obklopeným kamennými památkami. Katedrála sv. Lovře s impozantní branou přitahuje poutníky. Procházka náměstím otevírá okno do života, kde se míchají vůně mořských plodů s místní hudbou. U nábřeží tvoří malebný kontrast historickým budovám lodě a jachty. Trogir není jen o minulosti; nabízí i radosti současnosti. Jeho restaurace lákají na chorvatské speciality, a večery lze strávit s výhledem na západ slunce nad mořem. Celkově je Trogir jako živý příběh, který zve k prozkoumání historie a krás chorvatského pobřeží.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share