Byty 2/3/4+kk, Budoni, Itálie

€226,000

Popis

Luxusní byty a řadové domky přímo u pláže, s výhledy na moře z prostorných teras.

V nabídce je projekt nového rezidenčního komplexu, který se skládá z dvojpokojových a třípokojových bytů a řadových domků i krásných penthousů s výhledem na moře. Projekt zahrnuje různé typy nemovitostí, jako jsou dvoupokojové, třípokojové a čtyřpokojové jednotky, aby vyhověl různým potřebám všech klientů. Komplex se nachází v nádherné oblasti, jedné z nejkrásnějších pobřežních vesnic, díky své pláži s průzračným mořem a neuvěřitelné přírodní kráse. Přízemní řadové domy se zahradami jsou ideální pro ty, kteří hledají velké prostory, aby si užili opravdovou oázu klidu a kde mohou trávit svůj čas na čerstvém vzduchu. Naopak penthousy v prvním patře mají velké terasy s výhledem na moře.

Komplex bude opravdovou oázou klidu, kde si můžete užívat okamžiky relaxace, volného času a pohody po celý rok, doprovázené jedinečnou a magickou atmosférou moře a přírody.

V nabídce jsou byty od dvoupokojových po čtyřpokojové, s výhledy na moře či zahradou. Nejmenší byt má rozlohu 51,70 m2, domky mají plochu od 67,50 m2 s cenami od 344 800 EUR, k dispozici je i luxusní vila, která disponuje pěti pokoji má vnitřní rozlohu 149,40 m2 plus venkovní plochy. Všechny byty nabízejí krytou verandu a ke každému bytu/domu také přísluší parkovací místo.

Budoni je oblíbené turistické letovisko na Sardinii, nacházející se mezi zálivem Orosei a Costa Smeraldou. Tato oblast má přibližně 18 km pobřeží s plážemi, borovicovými lesy a kopci. V této oblasti se nachází některé z nejkrásnějších pláží na celé Sardinii, ale také archeologické památky, příroda a aktivity, které můžete dělat nejen v létě.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Share