Apartmánový dům 6+3kk, Trogir, Chorvatsko

€250,000

Popis

Kompletně zrekonstruovaný tradiční dalmatský dům ve městě Seget Vranjica, v skvělé lokalitě poblíž moře.

Sestává ze tří pater, každé s jednotlivým obytným prostorem, nabízejícím krásný výhled na moře z obou horních pater. Celková plocha domu činí 140 čtverečních metrů na pozemku o rozloze 51 čtverečních metrů.

Byt v přízemí se skládá z jídelny, obývacího pokoje a kuchyně jako jednotného prostoru, ložnice, koupelny a skladovací místnosti. Tento byt je zrekonstruován a částečně zařízený.

Byty na prvním a druhém patře mají velmi podobné dispoziční plány. Každý byt zahrnuje kuchyň a jídelnu spojené s obývacím pokojem a ložnicí do jednoho celku, ložnici a koupelnu. Na druhém patře jsou dvě terasy, jedna pro každý z bytů. Oba byty jsou plně zařízené a vybavené, včetně klimatizačních jednotek, satelitní televize, bezdrátového internetu, kompletní kuchyně s troubou, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, kávovarem a grilem. Také je nainstalována kvalitní PVC stavební tesa s dvojitě izolovaným sklem.

Dům je v vynikajícím stavu, bez nejmenších vad, je velmi blízko k moři a pláži, a dobře napojen na všechny důležité vybavení v bezprostřední blízkosti. Město Trogir je vzdáleno 6 km a letiště Split pouze 11 km. Majetek je ideální pro využití jako rodinný dům pro dovolenou nebo bydlení a je extrémně atraktivní pro turistický pronájem.

Další informace, vzdálenosti od:
Moře: 125 m
Pláž: 150 m
Centrum města: 500 m
Zastávka veřejné dopravy: 500 m
Obchod: 400 m
Restaurace: 200 m
Klinika: 5 km
Lékárna: 4,5 km
Banka: 5 km
Pošta: 5,5 km
Potápěčské centrum: 2 km
Letiště: 11 km
Marina: 4,5 km

Trogir, malé chorvatské město na pobřeží Jaderského moře, září jako kulturní poklad. Jeho historické jádro, zapsané na seznamu UNESCO, ožívá úzkými uličkami a náměstím obklopeným kamennými památkami. Katedrála sv. Lovře s impozantní branou přitahuje poutníky. Procházka náměstím otevírá okno do života, kde se míchají vůně mořských plodů s místní hudbou. U nábřeží tvoří malebný kontrast historickým budovám lodě a jachty. Trogir není jen o minulosti; nabízí i radosti současnosti. Jeho restaurace lákají na chorvatské speciality, a večery lze strávit s výhledem na západ slunce nad mořem. Celkově je Trogir jako živý příběh, který zve k prozkoumání historie a krás chorvatského pobřeží.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share