Byt 4+kk, Sukošan, Chorvatsko

€340,000

Popis

Nádherný nově postavený apartmán jen 50 metrů od moře!

Krásný byt s třemi ložnicemi v novostavbě se nachází pouhých 50 m od moře v Sukošanu. Byt se nachází v přízemí budovy s 6 byty. Skládá se z předsíně, 3 ložnic, jedné z nich s vlastní koupelnou, další koupelny, kuchyně s jídelnou a obývacího pokoje a terasy. Čistá užitná plocha popsaného bytu je 76,10 m2. Kromě toho má byt zahradu o rozloze 26,60 m2 a dva parkovací stání před budovou. Na parkovacím stání, které patří k tomuto bytu, je nabíjecí stanice pro elektrické auto.

Celková čistá plocha bytu se všemi dalšími částmi je 83,56 m2.

Vzdálenost od moře je pouhých 50 m, zatímco vzdálenost od centra Sukošanu je 900 m.

Nemovitost nabízí částečný výhled na moře!

Vybavení Stavba byla provedena s dutinovým zateplením. Fasáda má tepelnou izolaci 10 cm. Pro tepelnou izolaci byla použita polystyrenová deska. Příjezdová cesta je asfaltová. Celkem 6 bytů v budově – přízemí, první a druhé patro. Okna jsou vyrobená z PVC materiálu s trojskelným sklem, s moskytiérami a hliníkovými roletami. Podlahové krytiny jsou dlaždice. Klimatizace je nainstalována v obývacím pokoji a jedné ložnici. K dispozici je také komín. Vstupní dveře do bytu jsou odolné proti vloupání a ohni. K tomu je k dispozici také videotelefon.

Energetický průkaz této nemovitosti je A.

Sukošan je vzdálený pouhých 7 km od města Zadar a turistické místo je situované v široké zátoce Zlatna luka. Samotné místo má přibližně 3000 obyvatel. Díky největší marině na Jadranu, D-Marin Marina Dalmacija, je skutečným rájem pro lodníky. Mnoho luxusně zařízených apartmánů, malých penzionů a hotelů, stejně jako mnoho kempů poblíž moře, činí Sukošan oblíbeným cílem pro domácí i zahraniční turisty.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share