Byt 2+kk, Mandre, Chorvatsko

€200,000

Popis

Krásný byt na ostrově Pag, pouze 80 m k moři!

Tento skvělý byt s 1 ložnicí se nachází ve vesnici Mandre – Kolan na ostrově Pag. Nachází se v budově moderní architektury, na rohu vyššího patra budovy, je světlý, vzdušný a mimořádně klidný. Prosklená lodžie nabízí příjemné okamžiky venku a neomezený výhled na moře a okolní krajinu. Budova a byt jsou pár minut chůze od kaváren, restaurací a obchodů.

Byt označený S5 se nachází v 1. patře budovy, obsah: kuchyň, jídelnu, obývací pokoj, koupelnu, jednu ložnici a lodžii. Je orientován na severovýchod.
Vstup do bytu je přes společné uzavřené schodiště a chodbu, která vede ke dveřím bytu. Poté vstoupíme do chodby, kuchyně, jídelny a obývacího pokoje (32,89 m2). Z chodby vede první dveře vpravo do koupelny (5,36 m2), zatímco druhé dveře vedou přímo do ložnice (11,20 m2). Z oblasti jídelny, kuchyně a obývacího pokoje, stejně jako z ložnice, je přístup na venkovní krytou lodžii (7,20 m2) s východní orientací. Stěny jsou natřeny neutrální bílou barvou a podlahy jsou vykládané keramikou. Koupelna je vybavena skleněnou sprchovou kabinou a sprchou a umyvadlem s elektrickým podlahovým vytápěním, stěny a podlahy jsou obloženy keramikou. V obývacím pokoji a ložnici jsou nainstalovány inverterové klimatizace.

Budova je charakterizována moderní architekturou, jejíž jednoduché tvary a přímé linie zároveň kombinují nároky na estetiku a funkčnost. Moderní architekturu budovy zdůrazňuje plochá střecha jako další ozdobný a dekorativní prvek samotné budovy, ale také nedílnou součást jejího celkového designu. Fasáda budovy je provedena v kombinaci antracitově šedé a bílé. Moderní a elegantní vzhled prostorných teras dodávají skleněné zábradlí, které transformuje terasový prostor na příjemné místo k venkovnímu posezení, nabízející otevřený výhled na moře a okolní krajinu. Skládá se ze tří nadzemních podlaží s celkem osmi obytnými jednotkami – byty, tři obytné jednotky v přízemí, tři obytné jednotky v 1. patře a dvě obytné jednotky ve 2. patře.

Cena zahrnuje 1 venkovní parkovací místo o rozloze 12,50 m2, odhadované na 3,13 M2

Venkovní prostor dvora je ohraničen betonovými zdmi pokrytými kamenem. Přístup k budově je ze západní strany ulice a ke stání s 12 parkovacími místy.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Share