Byt 3+kk, Pag, Chorvatsko

€243,000

Popis

Luxusní penthouse pouhých 150 metrů od pláže!

Mimořádná příležitost nabízí možnost získání nádherného a pohodlného dvouložnicového bytu nebo alternativně dvou samostatných menších bytů v bezprostřední blízkosti úchvatné písčité pláže, pouhých 150 metrů daleko, v srdci chráněného přírodního parku. Tento penthouse apartmán, umístěný na vrcholu budovy, nabízí dechberoucí panoramatický výhled na azurové moře, okouzlující zátoku Pag a malebnou okolní krajinu.

Rozložení bytu se rozkládá na dvou různých úrovních. Levá část bytu, mírně nižší úroveň, zahrnuje obývací prostor o rozloze 42,21 m2 spolu s prostorným balkonem o rozměru 14,31 m2, zatímco pravá část bytu, mírně vyšší úroveň, nabízí obývací prostor o rozloze 39,44 m2 doplněný balkony celkem o rozměrech 5,98 m2. Každá část bytu je přístupná prostřednictvím kryté terasy o rozměru 14,30 m2, která náleží k bytu, a investor je připraven tuto terasu uzavřít na své náklady, pokud si to kupující přeje. S ohledem na prostorovou organizaci bytu a téměř identické plochy levé a pravé části bytu existuje skvělá příležitost k získání pohodlného apartmánu se 2 ložnicemi, nebo dvou menších samostatných apartmánů, každý s vlastním samostatným vchodem prostřednictvím otevřené nebo uzavřené kryté terasy.

Tento apartmán označený jako S6 a o rozměru 94,85 m2 se nachází na vrchním patře budovy. Jeho rozložení zahrnuje krytou terasu, kuchyň, jídelnu, obývací pokoj, toaletu, chodbu, koupelnu, dvě ložnice, tři odkryté balkony a lodžii.

Přístup do apartmánu je prostřednictvím společného schodiště vedoucího na krytou terasu na vrchním patře budovy, která patří k apartmánu, a prostřednictvím ní dosáhneme na dva vstupní dveře bytu. První vstupní dveře vlevo vedou do prostoru zahrnujícího kuchyň, jídelnu, obývací pokoj a toaletu. Z prostorného otevřeného prostoru obývacího pokoje, jídelny a kuchyně vycházíme skrz posuvné balkonové dveře na venkovní odkrytý balkon s výhledem do zahrady, na moře a do okolní krajiny. Druhé vstupní dveře vedou do prostoru zahrnujícího vstupní halu, dvě ložnice a koupelnu s toaletou. Jedna ložnice má přístup na odkrytý balkon s malebným výhledem, zatímco druhá ložnice disponuje oknem a vstupem na další odkrytý balkon. Interiéry jsou provedeny v neutrálních bílých tónech, doplněné keramickými dlaždicemi. Koupelna je vybavena skleněnou sprchovou kabinou, sprchou a umyvadlem, vše ozdobeno keramickými stěnami a podlahami. V obývacím pokoji a ložnicích jsou instalovány inverterové klimatizace.

Součástí apartmánu je venkovní parkovací místo a venkovní skladovací místnost.

Budova je architektonicky charakterizována výraznými střechami a prostorným společným schodištěm, z něhož vystupuje řada dynamických interiérových prostor. Skládá se ze tří nadzemních podlaží a celkem sedmi obytných jednotek – bytů, jednoho pomocného prostoru – garáže s koupelnou, společného přístupového koridoru se schodištěm a místnosti pro přípravu teplé vody. Na dvorním a zahradním patře jsou tři byty, na středním patře jsou dva byty a na vrchním patře jsou dva byty. Všichni obyvatelé mají přístup do sdílené zahrady a sluneční terasy. K dispozici jsou také samostatné skladovací prostory pod sluneční terasou. Přístup k budově je ze západní strany ulice, na stejné straně jsou k dispozici parkovací místa pro sedm aut.

Poloha budovy je výjimečná díky své blízkosti k rezervaci speciální lesní vegetace Dubrava – Hanzine. V rezervaci je také naučná stezka vybavená odpočinkovými lavicemi, vzdělávacími/informačními panely a vyhlídkovým bodem. Kromě písčitých a oblázkových pláží, které nechybí, je zde také nádherná pláž Rozin Bok a turistické a cyklistické stezky. Tento vícebytový dům se nachází na okraji osady Dubrava – města Pag, 5 km severně od města Pag, a město Zadar a letiště Zadar jsou vzdáleny 60 km. Kavárny, restaurace a obchody se nacházejí v městě Pag a jsou pár minut jízdy autem.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share