Dům 3+kk, Zadar, Chorvatsko

€255,000

Popis

Dvoupatrový řadový dům s garáží a výhledem na moře v Diklu, Zadar

Ve staré části Dikla v Zadaru je k prodeji řadový dům s výhledem na moře. Nachází se pouhých 170 m od moře. Dům se skládá z přízemí a dalších dvou pater. Z druhého patra je výhled na moře. V přízemí se nachází garáž, sklad a toaleta. Podlahy domu jsou propojeny vnitřním schodištěm. Na prvním patře je chodba, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem, ložnice a koupelna. Kromě toho se na 2. patře nachází další chodba, druhá ložnice a terasa. Celková plocha domu je 92,54 m2.

Vybavení Dům byl postaven z cihel a železobetonu. Fasáda má 8 cm tlustou tepelnou izolaci z polystyrenu. Fasáda a žlaby byly renovovány v roce 2022. Podlahové krytiny jsou laminátové a dlaždicové. Okna jsou vyrobená z PVC materiálu s roletami a moskytiérami. Rolety jsou z plastifikovaného hliníku. Dům má krb. Na terase ve druhém patře je venkovní gril.

Lokalita Diklo je městská čtvrť v Zadaru, která se nachází přímo u moře a je známá svými vilami. Je to jedna z nejkrásnějších čtvrtí v Zadaru. Díky své vynikající poloze je stejně vhodná pro bydlení jako i pro dovolenou nebo turistiku. V blízkosti jsou nádherné pláže, sportovní a rekreační zařízení, mnoho restaurací a kaváren. Diklo je dobře napojené na městskou dopravu a snadno dostupné.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share