Byt 3+kk, Sardinie, Itálie

€480,000

Popis

Úžasný penthouse po rekonstrukci přímo na pláži s výhledem na moře a západy slunce.

Byt se nachází ve 2.patře a nabízí obývací pokoj s otevřenou kuchyní, dvě ložnice a dvě koupelny. Terasa je přístupná z obývacího prostoru, velkým oknem s výhledem na moře. Z denní zóny je vstup do první hlavní ložnice s výhledem na moře a první ze dvou koupelen. Malá chodba vede do druhé ložnice a druhé koupelny. Vše je pečlivě zrenovováno. Největší devizou tohoto bytu je však rozhodně přímořská terasa o rozloze více než 100 m2, která zajišťuje exkluzivitu a soukromí. Je to jedno z těch kouzelných míst, kde můžete obdivovat a užívat si nejen krásu sardinských skal a jalovců, typickou křovinnou krajinu, pojmenovanou „macchia Mediterranea“, pláž s bílým pískem a typickou smaragdově zbarvenou vodu. Pláž je hned pod nemovitostí, navíc pro ty, kteří milují námořní sporty, necelých 200 metrů je přístaviště. V místě jsou tenisové kurty, fotbalová hřiště a kurty na plážový volejbal. Porto Rotondo se nachází pouhé 3 km odtud.

Letovisko Porto Rotondo leží přímo ve středu Smaragdového pobřeží, přibližně 18 km severně od Olbie. Díky své poloze patří k těm nejexkluzivnějším na ostrově. Leží v jedné z nejkrásnějších částí Sardinie, která je pojmenovaná podle barvy zdejšího moře. Najdeme zde nesčetné pláže s bílým pískem, obklopené skalisky v romantických zátokách. Město Porto Rotondo má kruhovitý půdorys, v jehož centru se nachází romantické náměstíčko s obchůdky a bary. Hlavní dominantou je nádherný přístav, kde kotví jachty bohatých turistů, kteří vyhledávají dovolenou na Smaragdovém pobřeží pro jeho srovnatelnost s plážemi Karibiku.

Sardinie, druhý největší ostrov v celém Středozemním moři, zaujímá plochu velkou asi jako Morava. Na ostrově se najde pozoruhodná různorodost krajinná, kulturní i sociální. Pobřeží, vesměs dosti členité, kde se střídají skály i desítky kilometrů romantických pláží, omývané krásným tyrkysovým mořem, jako by představovalo úplně jiný svět než odlehlá krajina v sardinském vnitrozemí. A zatímco přímořská letoviska v létě zalidňují turisté nejen z pevninské části Itálie, život mimo turistické zóny tepe úplně jiným tempem. Sardinie disponuje třemi mezinárodními letišti a jednotlivé části jsou dobře propojené rychlostními silnicemi.
Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share