Byt 4+kk, Montaione, Itálie – PRODÁNO

€260,000

Popis

Krásný apartmán s úchvatným výhledem na toskánskou krajinu a bazénem.

Tento apartmán se 3 ložnicemi a 2 koupelnami je součástí komplexu venkovských usedlostí, který se nachází v oblasti Montaione. Objekt se nachází na okraji klidné venkovské vesničky na venkově, posazený na kopci a s úchvatným výhledem na toskánskou krajinu a panorama Volterry v pozadí. Tato poloha zaručuje absolutní klid a pohodu, ale přitom není izolovaná. Komplex byl přestavěn v roce 2008 a skládá se ze dvou budov, které zahrnují celkem 9 apartmánů. Apartmány mají společný velký panoramatický bazén.

Apartmán na prodej o rozloze cca 85 m2 se nachází v přízemí bývalé stodoly, dokonale exponované na jih/západ. Skládá se z obývacího pokoje/jídelny pyšnícího se velkými francouzskými dveřmi, které nabízejí příjemné propojení interiéru se soukromou zahradou Apartmánu. Kuchyně je moderní a minimalistická a je vybavena také myčkou nádobí. Přes chodbu vstupujeme do dvou ložnic s manželskou postelí, z nichž jedna má vlastní koupelnu a obě mají francouzské dveře otevírající se do zahrady, do jednolůžkové ložnice a do další koupelny. Povrchové úpravy jsou provedeny z tradičních materiálů, jako jsou kaštanové trámové stropy a terakotové cihly, terakotové podlahy a travertinové koupelny. Apartmán je vybaven ústředním plynovým topením, klimatizací a wi-fi. Soukromá zahrada je dokonale exponovaná na jih/západ, ideální prostor, kde můžete sdílet obědy a večeře a další chvíle pospolitosti a vychutnávat si nádherné západy slunce. Součástí prodeje je soukromé parkovací místo. Apartmán se prodává včetně kuchyně a veškerého nábytku.

Komplex je vzdálen pouze 1,5 km od nejbližší vesnice, kde se nachází obchod s potravinami a restaurace. Přibližně za 20 minut jízdy autem se dostanete do San Gimignana i Volterry, dvou mimořádných destinací. Siena, Florencie a letiště v Pise i Florencii jsou vzdáleny asi hodinu cesty. Také díky mimořádně krásné a strategické poloze může být apartmán velmi atraktivní na trhu s pronájmy pro turisty.

V samotném srdci Toskánska se v nadmořské výšce 350 metrů nachází poklidná vesnička Montaione.  Díky jejímu umístění na vyvýšeném místě se odtud naskýtá krásný výhled na okolní kopcovitou a rozmanitou krajinu. V Montaione trvale žije kolem 3400 obyvatel, jejichž zdrojem obživy je zemědělství, chov dobytka a také turistický ruch. Vesnička tak návštěvníkům poskytuje kvalitní zázemí s veškerými službami, která vám zaručí pohodovou dovolenou. Čekají zde na vás typické restaurace s toskánskou kuchyní a vynikajícím vínem. Přibližně 45 km je vzdálena Florencie, která bývá nazývána kolébkou italské renesance. Určitě by tedy bylo velkou chybou ji během pobytu v Toskánsku nenavštívit, stejně jako Pisu nebo Sienu.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Share