Dům 3+kk, Ugljan, Chorvatsko

€440,000

Popis

Krásný kamenný dům s bazénem a výhledem na moře, kompletně zrekonstruovaný

Nabízíme k prodeji nádherný kamenný dům s bazénem a výhledem na moře. Dům byl kompletně zrekonstruován v roce 2019. Jedná se o dvojdům. Nachází se pouhých 65 m od moře v Sutomiščica, na ostrově Ugljan. Přízemí se skládá z kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem a toalety. Vnitřním schodištěm se dostanete do prvního patra, kde se nachází ložnice s koupelnou. Schody také vedou do vysoké podkroví, kde se nachází druhá ložnice s koupelnou. Plocha domu je přibližně 75 m2. Plocha pozemku je 333 m2.

Vzdálenost od moře je 65 m. Vzdálenost od centra je 100 m. Orientace domu je na severozápad. V nádvoří jsou k dispozici dvě parkovací místa. Nádvoří je zdobeno bazénem o rozměrech 23 m2.

Nemovitost je ideálně vhodná pro turistické pronájmy.

Vybavení
Dům se prodává zařízený. Kamenná konstrukce – zdi tloušťky 60 cm. Kompletní renovace proběhla v roce 2019. Střecha je nová a sedlová. Okna jsou dřevěná (larix) s roletami. Podlahové krytiny jsou z dlaždic. Na každém patře je k dispozici klimatizace. K dispozici je také komín.

Sutomiščica je krásná malebná vesnička, kde se nachází známá jachtková přístav Olive Island Marina. Sutomiščica je obklopena průzračným mořem, plážemi a krásnými borovicovými lesy. Ugljan je nejbližším a nejlépe vybudovaným ostrovem Zadarského souostroví, naproti městu Zadar. Je dobře napojen na mnoho trajektových a katamaránových linek. Cesta trvá pouze 20 minut. Na ostrově se nacházejí restaurace, obchody, školy, jachtková přístav, lékárna, ambulance atd., takže i když jste na ostrově, máte vše, co potřebujete, s nepostradatelnou krásou a kouzlem ostrova.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share