Apartmánový dům 7+3kk, Poljana, Chorvatsko

€480,000

Popis

Kamenný dům s pozemkem o rozloze 2152 m2 , výhledem na moře, 100 m od moře, Ugljan.

Krásný kamenný dům je k prodeji na ostrově Ugljan ve vesnici Poljana. Z prvního patra je výhled na moře. Velká zahrada je zdobena mnoha olivovníky, mandarinkami a fíkovníky. Tato nemovitost je pouhých 100 m od moře a pouhých 200 m od centra města. Dům byl částečně zrekonstruován. Dům se skládá z přízemí a prvního patra. Má 3 bytové jednotky, každá s vlastním vchodem.

V přízemí se nachází byt s jednou ložnicí. Tento byt se skládá z ložnice s vlastní koupelnou, toalety, kuchyně s jídelnou a obývacího pokoje, chodby a prádelny. Plocha přízemí je 91,96 m2.

Vnitřní schodiště vede na horní patro, které je postaveno v cihlové konstrukci a prodává se jako takové. Zde jsou plánovány dva byty, jeden s jednou ložnicí a druhý s dvěma ložnicemi. Plocha prvního patra je 211,52 m2. Parcela, na které je dům postaven, má 2152 m2.

Vybavení
Okna jsou vyrobená z PVC materiálu s roletami. Podlahové krytiny jsou parkety a dlaždice. V obývacím pokoji a ložnici v přízemí je nainstalována klimatizace. Dům má komín a kamna na dřevo.

Poslední renovace proběhla v roce 2015. Při renovaci byla zachována většina původního kamene. Během renovace byly instalovány nové elektroinstalace a vodovodní potrubí, byly zrekonstruovány stěny, střecha, fasáda a koupelny. První patro je rozděleno na dva byty podle podlažního plánu, který je možné vidět v obrázkové galerii, a zůstane v cihlové podobě zevnitř.

Ugljan je nejbližším a nejlépe vybudovaným ostrovem Zadarského souostroví, naproti městu Zadar. Je spojen s řadou trajektových a katamaránových linek. Jízda trvá pouze 20 minut. Na ostrově se nacházejí restaurace, obchody, školy, marina, lékárna, ambulance atd., takže i když jste na ostrově, máte vše s nepostradatelnou krásou a kouzlem ostrova.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share