Apartmánový dům 8+3kk, Trogir, Chorvatsko

€1,500,000

Popis

Luxusní dům s vlastním bazénem a krásným výhledem na moře přímo z prostorných teras.

Máme v nabídce krásný dům přímo na pobřeží moře, pouhých 5 metrů od průzračného moře a malé pláže. Nachází se na jižní straně ostrova Čiovo. Tento dům má 3 patra a celkovou obytnou plochu 240 m², rozkládající se na pozemku o rozloze 653 m².

VNITŘNÍ PROSTOR:

Přízemí je velmi prostorné a skládá se z bytu typu studio, který má vzadu také skladovací prostory. Je zařízený s ložnicí, koupelnou, kuchyní a obývacím pokojem s výstupem na venkovní terasu přímo z obývacího pokoje. První patro se skládá ze samostatného bytu s 2 ložnicemi a 1 koupelnou, otevřeným konceptem s obývacím pokojem a plně vybavenou kuchyní. Z balkonu je zde nádherný výhled. Druhé patro má prakticky stejný koncept jako první patro, ale má vysoké stropy, což zvětšuje prostor. Z balkonu je ještě lepší výhled.

VENKOVNÍ PROSTOR:

Ze severní strany je k dispozici uzavřené parkoviště pro 3 auta. Na pravé straně domu je bazén a pod ním se nachází strojovna. Celý pozemek je obklopen plotem, který zajišťuje soukromí. Před budovou je krásná zelená plocha s trávníkem a několika ovocnými stromy. Celá zahrada je dobře udržovaná a patří k nejlepším vlastnostem této nemovitosti. Pozemek má také přímý přístup k moři, což je velkým plusem. Dům je ve velmi dobrém stavu, nevyžaduje žádné okamžité opravy a lze ho využít jako pronájem, který poskytuje dodatečný příjem. Poloha je svým poklidným charakterem jednou z nejlepších na celém ostrově. Díky své poloze na jižní straně má celý den sluneční svit.

Ostrov Čiovo je malý chorvatský ráj, který leží v Jaderském moři nedaleko historického města Trogir. Své návštěvníky okouzluje nádhernými plážemi, křišťálově čistým mořem a typickou středomořskou atmosférou. Díky spojení s pevninou mostem je ostrov snadno dostupný a nabízí širokou škálu ubytovacích možností pro turisty. Čiovo je ideálním místem pro dovolenou plnou slunce, vodních sportů a objevování krásné chorvatské krajiny. Mějte se na pozoru, protože na ostrově budete chtít zůstat déle, než jste původně plánovali, díky jeho kouzlu a pohostinnosti.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share