Byt 3+1, Caorle, Itálie

€448,000

Popis

Třípokojový byt se třemi terasami v první linii u moře.

Budova, kde se byt nachází, byla zrekonstruována asi před deseti lety a má soukromou pláž, kde má každý apartmán výhradní užívání slunečníku a dvou lehátek/lehátek.

Nemovitost, která se nachází ve čtvrtém patře a je obsluhována dvěma výtahy, se skládá z:
– chodby, která odděluje obytnou část od spací části
– velmi světlého obývacího pokoje, ze kterého se vchází na dvě terasy, hlavní (do které lze snadno umístit stůl pro 6 osob) a druhou terasu
– kuchyně
– dvou dvoulůžkových ložnic (se vstupem na třetí terasu)
– koupelny
Byt prošel rekonstrukcí a prodává se vybavený klimatizací s tepelným čerpadlem, pračkou, markýzami a krytým parkovacím stáním k výhradnímu užívání.

 

Caorle není jen letním letoviskem, ale také městem s bohatou historií. Díky své poloze na severu Itálie a širokým písčitým plážím patří mezi nejoblíbenější, nejhezčí a hodně navštěvovaná italská letoviska. Caorle je dnes rozděleno do 3 částí – Caorle, Caorle Porto Santa Margherita a Caorle Altanea. Samotné historické centrum, přístav a akvapark jsou přímo v Caorle. Porto Santa Margherita je od Caorle oddělena jen řekou Livenza a je to moderní příjemné letovisko s dlouhou pláží a všemi službami. Poslední částí je Caorle Altanea – na zelené louce vystavěné středisko, kde najdete moderně zařízená ubytovací zařízení, především pak vilky s bazény.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share