Byt 3+kk, Pag, Chorvatsko

€299,999

Popis

Byt s výhledem na moře v Mandre na ostrově Pag.

Byt se nachází v prvním patře bytového domu s celkem osmi byty postaveného v roce 2018, je plně zařízený a disponuje dvěma ložnicemi, obývacím pokojem s kuchyní a jídelnou, chodbou, koupelnou a krytou terasou.

Nachází se v skvělé lokalitě, pouhých 40 m od moře a pláže (druhá řada), v blízkosti restaurací, kaváren, obchodů a veškerého vybavení potřebného pro příjemnou a klidnou dovolenou. K dispozici je parkovací místo a skladový prostor o velikosti 2,65 m2.

V bytě jsou nainstalovány dvě nové elektrické markýzy (ovládané dálkovým ovladačem), každá široká 3,70 m, a nový ventilátor s LED osvětlením (ovládaný dálkovým ovladačem).

Pag je jedním z největších chorvatských ostrovů v Jaderském moři. S rozlohou přes 280 km² nabízí unikátní kombinaci skalnaté krajiny a zelených oáz. Ostrov je znám svým tradičním ovčáckým řemeslem a výrobou sýra paški sir. Hlavním městem je malebné město Pag s historickými uličkami a výhledy na moře. Ostrov je oblíbený pro své pláže s jemným oblázkovým pískem a čistým mořem. Pag nabízí i noční život s kluby a bary, a pro dobrodruhy jsou k dispozici přírodní rezervace a turistické trasy. Celkově je Pag spojením přírodní krásy, kulturního dědictví a moderní zábavy, což ho činí atraktivním pro různorodou dovolenou v Chorvatsku.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share