Dům 4+kk, Sardinie, Itálie

€550,000

Popis

Moře, pláž a příroda: to jsou tři slova, která dobře vystihují tento dům jen 100 m od písečné pláže v rezidenční komunitě v Cannigione, v severní části Sardinie.

Dům se může pochlubit jedinečnou polohou, méně než 100 metrů od pobřeží bílého písku, a je ponořena do udržovaného anglického trávníku: koutek klidu a míru, ze kterého si můžete užít měnící se odrazy moře. Večerní procházka po nedaleké pěší promenádě uzavřené pro dopravu a dlouhé 2 km, která vede podél celého zálivu Cannigione a jeho služeb (jako jsou místní trhy s typickými výrobky, supermarkety, obchody s oblečením, kavárny a restaurace ). Objekt je rozdělen do 3 úrovní: přízemí se otevírá na krásnou krytou verandu, která vede do salonku s výhledem na moře. Zde najdeme obývací pokoj s jídelnou, kuchyňský kout, obývací pokoj s krbem a koupelnu. Vnější veranda je perfektně vybavený jídelní kout, ideální pro obědy a večeře s přáteli. V prvním patře a najdeme spací část, skládající se ze dvou dvoulůžkových ložnic s terasou s výhledem na moře, obsluhovaných kompletní koupelnou vyrobenou z místních kvalitních materiálů. V suterénu se nachází prádelna. Tato nemovitost je ideální pro všechny rodiny, které hledají svůj vlastní koutek klidu, kde mohou strávit dovolenou, relaxovat a nechat děti bezpečně si hrát na velkých zelených plochách a plážích, které obklopují dům.

Největší ostrov v celém Středozemním moři, zaujímá plochu velkou asi jako Morava. Na ostrově se ovšem najde pozoruhodná různorodost krajinná, kulturní i sociální. Pobřeží, na kterém se střídají skály i desítky kilometrů romantických pláží, omývané krásným tyrkysovým mořem, jako by představovalo úplně jiný svět než odlehlá krajina v sardinském vnitrozemí. A zatímco přímořská letoviska v létě zalidňují turisté nejen z pevninské části Itálie, život mimo turistické zóny tepe úplně jiným tempem. Sardinie disponuje třemi mezinárodními letišti a jednotlivé části jsou dobře propojené rychlostními silnicemi.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Share