Dům 3+kk, Sardinie, Itálie

€350,000

Popis

Krásný řadový dům s úchvatným výhledem na moře v nedávno postaveném komplexu cca 1km od pláže v letovisku Costa Rei

Dům má dvě ložnice, obývací pokoj s kuchyní, dvě koupelny a panoramatickou terasou. Pečlivě zařízená nemvoitost byla postavena z typických sardinských materiálů, v luxusním provedení, vybavena veškerým komfortem: klimatizace, satelitní TV, pračka, myčka. Uvnitř komplexu je bazén s přístupem vyhrazeným pouze pro majitele nemovitostí v něm. Dům je orientován na jih a východ.

Cagliari je největší město na Sardinii a zároveň správní středisko regionu Sardegna. Město se pyšní bohatou historií, z níž se dochovaly fénické, římské i byzantské památky. Bohaté centrum turismu nabízí mimo velkého množství architektonických skvostů také rušné uličky s obchody, kavárnami i restauracemi, nádhernou přírodu, jakož i překrásné pláže. Mezinárodní letiště Elmas leží 7 km od centra města.

Sardinie, druhý největší ostrov v celém Středozemním moři, zaujímá plochu velkou asi jako Morava. Na ostrově se najde pozoruhodná různorodost krajinná, kulturní i sociální. Pobřeží, vesměs dosti členité, kde se střídají skály i desítky kilometrů romantických pláží, omývané krásným tyrkysovým mořem, jako by představovalo úplně jiný svět než odlehlá krajina v sardinském vnitrozemí. A zatímco přímořská letoviska v létě zalidňují turisté nejen z pevninské části Itálie, život mimo turistické zóny tepe úplně jiným tempem. Sardinie disponuje třemi mezinárodními letišti a jednotlivé části jsou dobře propojené rychlostními silnicemi.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share